Projekty łazienek, płytki, oświetlenie i inne drobiazgi ;)

Re: Projekty łazienek, płytki

Postprzez micraka » Pn paź 24, 2016 1:22 pm

Widziałam takie rozwiązania w nowoczesnych mieszkaniach. Sama jednak nie jestem do betonu przekonana. NIe jest to tanie i powinno się o to odpowiednio dbać. Poza tym łazienka w kolorze szarym nie jest zbyt przytulna.... Zastanow się nad jakimś fajnym kompletem płytek. Na przykład Paradyż ma wiele nowych kolekcji płytek...

W tym roku najmodniejsze są jasne kolory. Biel oraz beż.
[ img ]
micraka
Mamuśka

Re: płytki łazienkowe

Postprzez agata21 » Cz lis 10, 2016 3:44 pm

Potrzebuje jakichs inspiracji jesli chodzi o plytki do lazienki. Jakie kolory sa teraz modne? Zastanawiam sie nad jakims bezem czy czyms w podobie, aby lazienka wydawala sie "ciepla". Niedawno u kolezanki widzialam lazienke wykonczona plytkami w kolorze blekitnym, az mnie dreszcze przeszly i nie chce tego bledu popelnic u siebie. Druga sprawa, jakiego producenta plytek byscie mi doradzily? Troche chodzilam po marketach jednak nic rzucajacego sie w oczy nie znalalzlam, a najtanszych nie chce brac bo wiadomo jak to z nimi jest. W internecie udalo mi sie natrafic na ten sklep sklep.paradyz.com/produkty/plytki--lazienka. Orientujecie sie jak wyglada jakosc ich produktow? Z tego co widze maja naprawde duzy wybor wiec powinno byc wszystko ok, ale wole zapytac dla upewnienia sie. Dzieki za wskazowki.
agata21
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez marita » Wt lis 22, 2016 11:25 am

Moim marzeniem są płytki imitujące drewno! Już od dawna jestem z nich zakochana, ale póki co nie planuję remontu i muszą pozostać w sferze marzeń. Może za kilka lat zdecydujemy się na taką rewolucję i wtedy z pewnością coś takiego u nas zagości. No chyba, że zupełnie zmieni się moda i takie płytki będą już niedostępne... Wtedy będę musiała znaleźć jakieś godne zastępstwo. Póki co płytki "drewniane" wygrywają wszystko! :D
marita
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 3

Postprzez micraka » Wt gru 13, 2016 1:03 pm

Mi szczerze powiedziawszy takie zimne i surowe wnętrza średnio podobają. A już zupełnie nie pasują do niewielkich łazienek, jakei najczęściej spotyka sie w blokach . Sprawiają, że pomieszczenie jest ponure. O wiele bardziej wolę jasne oraz przytulne kolory. Świetna jest kolekcja płytek Alabastrino

Nie są takie tanie, ale zdjęcia łazienek są rewelacyjne:
[ img ]
micraka
Mamuśka

Postprzez mamalinka » Śr lut 08, 2017 11:25 am

Jak nie podoba mi się beż, tak ta aranżacja przypadła mi do gustu. Szkoda tylko, że to nie łazienka...
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Hargitd » Wt lut 21, 2017 12:58 pm

No w łazience jest ważne oświetlenie to tak ma być właśnie zeby urządzić ladnie łazienkę od razu z oświetleniem najlepiej kierunkowym ledowym na jakieś ładne płytki.
Hargitd
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » So lut 25, 2017 9:48 pm

ja bym chetnie przebudowala i zmienila nasza lazienke. Ale totalnie nie mam pomyslu. :(
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Eunhere » Cz mar 02, 2017 9:46 am

A mnie akurat podobają się turkusowe płytki, chociaż to akurat kwestia gustu. Bardzo mnie zainspirowało do ozdobienia domu żywszymi kolorami. A turkusowy należy do jednej z moich ulubionych barw.
Eunhere
Mamuśka

Postprzez elwirka22 » Pn mar 13, 2017 12:48 pm

Ja muszę zrobić remont mojej łazienki. Teraz chcę ją mieć w jasnych kolorach.
elwirka22
Mamuśka

Pochwały: 9

Postprzez migdalka » Śr mar 15, 2017 11:31 am

ja płytki w swojej łazience będę malować bo są zdecydowanie za ciemne a nie chcę kupować nowych bo ja mieszkanie wynajmuję więc mi się to w ogóle nie opłaca.
migdalka
Świeżak
Świeżak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dom