Projekty łazienek, płytki, oświetlenie i inne drobiazgi ;)

Re: Projekty łazienek, płytki, oświetlenie i inne drobiazgi ;)

Postprzez Alina878 » N mar 10, 2019 11:34 pm

Jeżeli zastanawiacie się jaką wylewkę zastosować w łazience czy też innych pomieszczeniach, to mogę doradzić wylewki anhydrytowe, ponieważ są bardzo wytrzymałe, nie pękają pod większym ciężarem, a także bardzo szybko schną.
Alina878
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Re: Łazienka w mozaice

Postprzez torpeda » Wt mar 12, 2019 8:47 am

Mozaika... ciekawy pomysł, choć sporo chyba też przy tym roboty.
torpeda
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez dzieciolka » N mar 24, 2019 11:31 pm

Na szczęście nasz remont dobiegł końca. Choć nie trwał bardzo długo, to brak łazienki jest chyba bardziej dokuczliwy niż brak kuchni i sypialni razem wzięte. No ale to już za nami. Teraz tylko drobne dodatki, takie jak oświetlenie, które już zamówiłam i oczywiście dywaniki łazienkowe.
dzieciolka
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez wojtek456 » Wt kwi 02, 2019 8:15 am

Alina878, dlaczego wylewki anhydrytowe są bardziej wytrzymałe? Wydaje mi się że mikrocement nadaje się idealnie do łazienki.
wojtek456
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Łazienka w mozaice

Postprzez orbit10 » Pn kwi 15, 2019 5:21 am

Łazienka w mozaice nie jest kompletnie w moim stylu i typie. Lubię proste, eleganckie i dość industrialne wnętrza i akurat u mnie najlepiej sprawdza się kamień a zwłaszcza granit. Jest wiele bardzo ładnych płytek, ale mi w tym roku udało sie kupić wyjątkowe, a mianowicie padang granit. Płytki nie dość, że są bardzo ładne, to jeszcze nie były drogie jak na materiał, z którego je wykonano.
orbit10
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » N kwi 28, 2019 2:42 pm

Przyznam się że powinnam się w tym roku zabrać za remont łazienki i przerobić ją tak by była funkcjonalna dla nas wszystkich. trochę przeraża mnie ten koszt wszystkiego i syf jaki się zrobi przy tym remoncie no i nie usmiecha mi się brak toalety nawet na chwilę, przecież to podstawa w domu. I teraz też poszukuję jakiegoś fajnego wzorku płytek który stworzy wrażenie ze łazienka jest większa jasniejsza, bo ten aktualny wyglada tandetnie i jeszcze bardziej ją zmniejsza. Moze cos doradzicie. ???
darkangel
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Dom