Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Re: prezenty pod choinkę :)

Postprzez Irysek » Pt gru 09, 2016 10:45 pm

Dla dzieciaków to najlepiej coś edukacyjnego, takich rzeczy nigdy nie za wiele. Najlepsza nauka jest wtedy, gdy uczy się nieświadomie, poprzez zabawę. Oprócz zabawy, dzieci poznają otaczający nas świat, rozwijają inteligencję, uczą się koncentracji i ćwiczą przy tym pamięć, więc chyba faktycznie, jest to najlepszy sposób na naukę.
Irysek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez WiolkaKlaman » Pn gru 12, 2016 11:12 am

achh ja mam zawsze największy problem z facetami :/ kobietom zawsze wiem co kupić ale facetom , proszę o podpowiedzi :)
WiolkaKlaman
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 5

Postprzez Eunhere » Wt gru 13, 2016 11:47 am

Z facetami trudna sprawa, może kupić jakieś perfumy?
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez paulinciaa » Cz gru 15, 2016 12:26 am

ja w tym roku kupowałam prezenty praktyczne, czyli jakieś gadżety elektroniczne itp :) :)
paulinciaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Eunhere » Cz gru 15, 2016 1:07 pm

Elektroniczne gadżety cieszą się zawsze dużym powodzeniem i słusznie, bo sprawiają z reguły najwięcej radości;-)
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez Adriana2425 » So gru 17, 2016 1:00 pm

Najlepsze są właśnie prezenty praktyczne i dopasowane pod konkretną osobę. Ja w tym roku raczej postawię na zdrowie i każdemu kupię coś na poprawę jego stanu. Wczoraj wpadłam na neuracaps-smart i myślę, że taki suplement przyda się zarówno młodzieży, jak i starszym. W końcu, o pamięć i koncentrację warto dbać w każdym wieku.
Adriana2425
Mamuśka

Re: Wasze pomysły na prezenty gwiazdkowe

Postprzez emilka89 » Wt gru 27, 2016 12:12 pm

A co myślicie o takich krzyżykach srebrnych. Uważam, że też jest to dobra opcja na upominek świąteczny.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez rabarbarka » Pt gru 30, 2016 10:48 am

ja to z dzieciakami mam zawsze największy problem bo zabawki to się już nie mieszczą i nie było co kolejnych kupować, ale znalazłam bardzo fajny sklep internetowy psoty i u nich kupiłam urocze ubranka, które przez to że są dobrej jakości a do tego mają fajne uniwersalne fasony to na pewno długo posłużą
rabarbarka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez paulinciaa » Pn sty 02, 2017 11:49 pm

Z prezentami pod choinkę to jest wariactwo. Pamiętam, jak kilka lat temu, po urodzeniu naszego pierwszego dziecka, wcześniaka, byliśmy totalnie bez pieniędzy. Bardzo dużo kosztowały nas dojazdy do szpitala, leki dla Małej. To wszystko było przed świętami. Zagaiłam rodzinie, że nie kupujemy prezentów, bo nie mamy za co. Jakoś to przełknęli, ale mieliśmy potem małe szpile w tym temacie.
paulinciaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez maja1 » Cz sty 05, 2017 3:22 pm

My dostaliśmy ubranka ze sklepu psoty.com i są cudne. Prezent syn dostał od chrzestnej i oczywiście musiałam się wypytać gdzie kupiła, ponieważ są świetnej jakości i wyglądają bardzo ładnie. Myślę, że w najbliższym czasie coś tam jeszcze zamówię.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Święta i dni wolne od pracy