Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Re: prezenty pod choinkę :)

Postprzez paulinciaa » Pt sty 13, 2017 2:17 pm

My postanowiliśmy w tym roku na drobne prezenty za to na ferie robimy sobie fajny wyjazd. Będą tym razem narty na Słowacji w bardzo przyjaznej cenie, bo w opcji grupowej zawsze się płaci o wiele mniej, co jest super. Bez tego rabatu raczej byśmy nie pojechali.
paulinciaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Towokeszka » Wt sty 24, 2017 12:07 pm

U nas jest taka tradycja, że dorośli dostają prezenty takie jak bony albo karty upominkowe, a dzieciakom kupuje się zabawki. W tym roku furorę zrobiły klocki lego, siostrzeniec dostał wymarzony zestaw i był wniebowzięty. Pochwalę się, że to był mój pomysł żeby mu dac lego. Szkoda, że takich zestawów nie było kiedy ja byłam mała...
Towokeszka
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Wasze pomysły na prezenty gwiazdkowe

Postprzez Towokeszka » Cz sty 26, 2017 5:37 pm

Dla dzieci jak co roku były klocki lego, u mnei się to zawsze sprawdza :)
Towokeszka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez maja1 » N lut 05, 2017 1:48 pm

ja pod choinke w tym roku małym dałam ubrania. Kupiłam wszystkim po kominie :) i dodatkowo jakimś ciuszku. Uwazam ze takie praktyczne prezenty sa fajne. dzieciaki byly zadodolone a ja mam pewność że prezenty się przydadzą.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez darkangel » Pn lut 27, 2017 8:25 pm

Adriana2425 napisał(a):Najlepsze są właśnie prezenty praktyczne i dopasowane pod konkretną osobę. Ja w tym roku raczej postawię na zdrowie i każdemu kupię coś na poprawę jego stanu. Wczoraj wpadłam na neuracaps-smart i myślę, że taki suplement przyda się zarówno młodzieży, jak i starszym. W końcu, o pamięć i koncentrację warto dbać w każdym wieku.

no prosze Cie, leki na prezent ???? nie no, nie wierze ze na atki pomysł moglas wpasc... :wariat:

:glowa: :glowa: :glowa: :glowa: :glowa: :glowa:

-- Pn lut 27, 2017 6:27 pm --

Towokeszka napisał(a):U nas jest taka tradycja, że dorośli dostają prezenty takie jak bony albo karty upominkowe, a dzieciakom kupuje się zabawki. W tym roku furorę zrobiły klocki lego, siostrzeniec dostał wymarzony zestaw i był wniebowzięty. Pochwalę się, że to był mój pomysł żeby mu dac lego. Szkoda, że takich zestawów nie było kiedy ja byłam mała...

u nas klocki lego wymiataja, pomyslec ze juz tyle lat a ciagle cos jeszcze da sie z nich zbudowac i za kazdym razem cos innego :brawo:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Eunhere » Cz mar 02, 2017 2:24 pm

Mnie najbardziej przekonuje elektronika, przynajmniej jeśli chodzi o prezenty dla mężczyzn.
Eunhere
Mamuśka

Re: Wasze pomysły na prezenty gwiazdkowe

Postprzez Eunhere » Śr mar 08, 2017 9:02 am

Lego to fajny pomysł na prezent, nawet dla dziewczynki.
Eunhere
Mamuśka

Re: Co chciałbyś dostać od Świętego Mikolaja?

Postprzez Trefges55 » Wt mar 14, 2017 9:24 pm

Co prawda święta juz były, ale niedługo następne :P Ja chciałabym dostać nowe mieszkanie :D
Trefges55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » Pt mar 17, 2017 12:09 am

Eunhere napisał(a):Mnie najbardziej przekonuje elektronika, przynajmniej jeśli chodzi o prezenty dla mężczyzn.

Tu masz racje bo faceci jak dzieci doslownie a za elektronicznymi bajerami daliby sie pokroic chyba :hahaha:
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez Eunhere » Pn mar 20, 2017 1:54 pm

Oczywiście nie wszyscy,ale zdecydowana większość.
Eunhere
Mamuśka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Święta i dni wolne od pracy