Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Re: prezenty pod choinkę :)

Postprzez paulinciaa » Wt lis 15, 2016 12:18 pm

U nas będzie trochę zbiorczy prezent pod choinkę, bo planujemy zakup laptopa. Mamy już swój typ https://www.morele.net/wiadomosc/dell-l ... arto/3460/ który powinien zadowolić wszystkich. Dzieci są na tyle małe - przedszkole i 2 klasa, że wolałabym jeszcze mieć kontrolę nad tym, co oglądają w internecie a jeden laptop mi znacznie ułatwi to zadanie.
paulinciaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez tuturutu » Wt lis 15, 2016 12:34 pm

Dzieciom spodobają się na pewno jakieś klocki. Tutaj http://artvocado.pl/klocki-cobi-czym-sie-wyrozniaja-co-o-nich-wiesz/ dowiesz się o nich kilka ciekawych informacji. To na pewno ułatwi ci wybór
tuturutu
Mamuśka

Pochwały: 11

Postprzez Adriana2425 » Pt lis 18, 2016 12:02 am

U nas na prezenty musimy przeznaczyć chwilówkę. Opcja, znaleziona w internecie - https://www.moneyman.pl/ wydaje się być najbardziej przejrzysta, dlatego padło właśnie na nią. Niestety, nagła i kosztowna awaria samochodu wyczyściła nam konto na ponad trzy tysiące złotych.
Adriana2425
Mamuśka

Postprzez Dorianta » So lis 19, 2016 10:34 pm

Dla mojego męża na pewno będzie koszula i skórzany pasek, bo sam podpowiedział, że mu się przyda :) Dzieciakom jeszcze nie wiem co kupić ale coś się pewnie wymyśli :P Samej sobie sprezentuję jakiś perfum :D
Dorianta
Mamuśka

Postprzez marita » Śr lis 23, 2016 4:46 pm

U mnie w tym roku na święta zjeżdża się cała, dość duża rodzina. Największym problemem będą z pewnością prezenty dla dzieci, bo są w bardzo różnym wieku i trudno trafić za ich zainteresowaniami. Na szczęście, moja chrześniaczka już mnie uprzedziła i sama powiedziała co chce dostać. U koleżanki widziała taką fajną lalkę, która wygląda dosłownie jak niemowlę. I Kasia też by chciała takiego dzidiusia, żeby go przebierać, bawić się, wyprowadzać na spacery. Znalezienie takiej lalki nie było proste, ale w końcu trafiłam na lalki hiszpańskie, które spełniają wszystkie wymagania. Bardzo zależy mi, żeby wszystkie prezenty spodobały się dzieciom, bo one są najbardziej wymagające. Myślę, że taki prezent jest jednak godny uwagi i nie znudzi się tak szybko, jak kolejny pluszowy miś, których akurat córka mojej siostry ma w nadmiarze. W dodatku może nauczy się ona nieco samodzielności i poczuje na sobie trochę "dorosłych" obowiązków :)
marita
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 3

Postprzez Eunhere » Pn lis 28, 2016 2:16 pm

ja chyba postawiłabym na jakąś grę edukacyjną.
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Re: Wasze pomysły na prezenty gwiazdkowe

Postprzez mena » Wt lis 29, 2016 1:14 am

Dorosłym jeszcze nie wiem co kupię, ale dzieciakom zapewne jakieś książki, a może nawet komiksy. Na zabawki szkoda kasy, szybko się nimi nudzą. A tak sobie trochę poćwiczą czytanie :)
mena
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Wasze pomysły na prezenty gwiazdkowe

Postprzez Kamila » Cz gru 01, 2016 10:21 pm

A ja dla dorosłych mam już kupione prezenty, za to dla dzieci jeszcze nie. Nie mogę się zdecydować. Widziałam fajne zabawki dla niemowlęcia . Bardzo podoba mi się maskotka usypianka z bijącym sercem. Byłaby odpowiednia dla mojego synka i w tym samym sklepie znalazłam dużo zabawek -instrumentów dźwiękowych. Moja córka je uwielbia. Tylko zastanawiam się czy rodzina to wytrzyma jak dostanie np gitarę czy pianinko?
Kamila
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez Eunhere » Cz gru 08, 2016 10:33 am

A ja myślę, że warto już teraz dając prezent mieć na uwadze cieplejsze pory roku. Sądzę, że sukienki na plażę będą doskonale eksponowały figurę i na pewno przydadzą się latem. Gdybym dostała jakąś plażowa suknię na pewno byłabym przeszczęśliwa.
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez Natalia88 » Cz gru 08, 2016 11:59 am

Witam, ja mojemu małemu kupiłam matę edukacyjną. :zakupy:
Natalia88
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Święta i dni wolne od pracy