Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Re: Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Postprzez kamila99 » Wt cze 19, 2018 8:56 am

W dużej mierze to zależy od tego, dla kogo ma być ten prezent? Ja już mam pomysł na prezent dla bliskiej mi osoby. Widziałam loty paralotnią na stronie superprezenty w dość niskich, atrakcyjnych cenach. Taki lot jest w 100% bezpieczny i z pewnością zapewni ogromną ekscytację i niezapomniane wspomnienia.
kamila99
Mamuśka

Postprzez krystynawdowa » Cz lip 26, 2018 1:44 pm

Z mężem zawsze co roku robimy sobie prezenty niespodzianki. Po jednym, żeby nie przesadzać, ale też dlatego żeby kupić coś fajniejszego. Mąż zazwyczaj kupuje mi biżuterię ^^ z czego bardzo się cieszę, bo uwielbiam błyskotki. Zaś ja zauważyłam że mąż ma już stary portfel więc zamówiłam mu nowy i również bardzo się ucieszył. :)
krystynawdowa
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez asia898 » Śr lis 21, 2018 2:17 pm

Koniecznie zerknijcie sobie jeszcze na ofertę firmy Elfi, ponieważ u nich możecie zamówić niesamowitą niespodziankę świąteczną na waszych dzieci w postaci spersonalizowanego wideo lu listu od św. Mikołaja. Które dziecko nie ucieszyłoby się, gdyby prawdziwy Mikołaj przemówił do nich w takim filmiku? Według mnie super sprawa.
asia898

Postprzez Hipoli » So gru 01, 2018 6:46 pm

Bardzo fajnym prezentem może być domowa stacja pogodowa (termo-higrometr), np. ze zmieniającym kolor od temperatury wyświetlaczem.
Hipoli
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hanyska » Pt gru 14, 2018 9:43 am

Ebooki - u nas się sprawdzają, większość już je woli w rodzinie - chodzi głównie o wygodę.
Np. moja mama i teściowa dostaną vouchery do Virtualo.
Nie chcę wybierać im konkretnych tytułów, po prostu niech same skorzystają z tego.
Przecenione wszystkie znane wydawnictwa.
hanyska
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 2

Poprzednia strona

Powrót do Święta i dni wolne od pracy