Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Re: Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Postprzez anitalesz » N lis 26, 2017 3:14 pm

Dziewczyny- jak wyglądają u Was mikołajkowe prezenty dla dzieciaków? Raczej paczka ze słodyczami czy jakaś zabawka, gra? Bo ja upatrzyłam te takie termofory-maskotki do mikrofalówki ze strony WARMIES i jestem nimi zachwycona szczerze mówiąc, sama bym taką przytulankę cieplutką przygarnęła więc wiem, że ona pod choinkę trafi, no a problem na Mikołaja nie wiem jak rozwiązać, bo coś skromniejszego bym wolała- jakie macie pomysły?
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez MoniaB » Pt gru 01, 2017 3:18 pm

Ja jak na razie zakupiłam rodzicom puszki okazjonalne z Vital Tonikiem z Doppelherza, bo pracują w męczących zawodach a ten tonik świetnie wzmacnia i poprawia koncentrację :) Dodatkowo dostaną jakiś voucher na weekend w spa żeby troszkę sobie odpoczęli bo im się należy :)
MoniaB
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez mammamia » Pt gru 01, 2017 3:58 pm

My jeszcze nic nie kupiliśmy. Znalazłam na urwisie świetne samochodziki i to chyba na nie postawimy na mikołajki. Coś większego to pod choinkę.
mammamia
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez micraka » N gru 03, 2017 11:21 am

Witam :) Święta zbliżają sie wielkimi krokami a ja nie wiem co na prezent mam wybrać dla swojego narzeczonego :(
Może wy mi cos podpowiecie ?? :)
micraka
Mamuśka

Postprzez darkangel » N gru 03, 2017 2:12 pm

micraka napisał(a):Witam :) Święta zbliżają sie wielkimi krokami a ja nie wiem co na prezent mam wybrać dla swiojego narzeczonego :(
Może wy mi cos podpowiecie ?? :)

hejka, możesz wybrać jakieś perfumy lub może jakiś sweter, portfel skórzany lub alkohol w karafce ze specjalnym napisem kierowanym pod kierunkiem osoby obdarowanej, naprawde swietny prezent a smieszny podpis poprawia humor. :) .
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez astka » Cz gru 07, 2017 9:56 am

Komplet kosmetykow
perfumy
skarpety ( ale takie od dobrej firmy jak wólczanka)
ewentualnie coś słodkiego. Piekne czekoladki ma chororepublica..
Specjalnie na święta. Nie znam faceta, który nie lubiłby czekolady :)
astka
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez emilka89 » Cz gru 28, 2017 7:51 pm

Z racji tego, że w naszej rodzinie prezenty gwiazdkowe kupuje się tylko dzieciom miałam dość sprecyzowany kierunek poszukiwań - zabawki :) Mozliwości jak wiadomo multum, wystarczy obejrzeć reklamy w tv :) Ostatecznie dla bratanicy kupiliśmy w 5.10.15 interaktywną lalkę Elsa. Krainę lodu ogląda regularnie i wciąż podczas zabawy jest elsą a ja odgrywam rolę jej siostry Anny :) Myślę, że grunt to znać potrzeby i marzenia osoby obdarowywanej a wtedy pomysły nasuwają się same :)
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez Nina » Pt sty 05, 2018 5:48 pm

Co prawda już po świętach, ale pomysły na prezenty są przydatne cały czas. Z doświadczenia wiem, że dzieciaki uwielbiają gry planszowe i towarzyskie rożnego rodzaju. Zresztą nie tylko dzieci lubią spędzać w ten sposób czas, ja sama często spotykam się ze znajomymi i gramy w planszówki, polecam wszystkim!
Nina
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez Cornelia_Hale » Pt lut 16, 2018 1:29 pm

Barbie dla dziewczynki to też chyba nie jest zły pomysł. Zwłaszcza, że, zgodnie z tym, co można przeczytać w tym artykule http://eu-eu.eu/popularne-lalki-barbie-ktorymi-bawia-sie-juz-cale-pokolenia/, ta seria lalek jest teraz bardzo zróżnicowana. Nowe Barbie nie robią już wrażenia próżnych modelek, teraz trafiają się nawet sportsmenki :)
Cornelia_Hale
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez adarigga » Cz mar 15, 2018 2:03 pm

Ja osobiście uwielbiam dostawać i wręczać perfumy. Zapachy bardzo mocno wiążą wspomnienia, więc taki prezent na pewno długo zostanie w pamięci :) Część z moich ulubionych zapachów jest na tej liście: http://www.ezebra.pl/Perfumy-na-jesien-zapachy-ktore-Cie-odmienia-o-tej-porze-roku-blog-pol-1505378462.html - wg mnie najlepszy z nich to Chloe Eau De Toilette - ale wszystkie są tak samo super :D
adarigga
Mamuśka

Poprzednia strona

Powrót do Święta i dni wolne od pracy