Prezent dla synka na urodziny

Re: prezent dla synka na urodziny

Postprzez hanyska » Pt lut 24, 2017 1:50 pm

Inaczej - jeśli wiek pozwala i masz pewność, że dziecko nie będzie używało tego wyłącznie do gier, to czemu nie.
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2

Postprzez mamalinka » Pt mar 03, 2017 8:15 am

Wydaję mi się, że pluszak będący odzwierciedleniem postaci ze znanej bajki będzie bardzo dobrym wyborem na prezent dla dzieciaka: urwis.pl/pluszaki/pluszaki-bajkowe. Teraz najmodniejsza Świnka Peppa, więc może takiego misia mu kup? U mnie w domu wszystkie zabawki z Peppą wzbudzają duże zainteresowanie.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Eunhere » Pt mar 03, 2017 3:01 pm

To na pewno świetny pomysł na prezent.
Eunhere
Mamuśka

Postprzez adarigga » Śr mar 08, 2017 12:39 pm

Jak ma szał na lego to ja bym przy nim została. Warto kupić może jakiś pojazd z lego np wóz strażacki czy motorówkę policyjną. Jest tyle zestawi, że obojętnie na jaki się zdecydujesz i tak się młody ucieszy. Jak nie wiesz gdzie kupić to idź do smyka tam masz duży wybór klocków. Albo kupić lepszy i większy zestaw lego.
adarigga
Mamuśka

Postprzez mammamia » Wt mar 14, 2017 3:39 pm

W sumie pojazd to bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza jak jest fanem jakiegoś konkretnego.
mammamia
Świeżak
Świeżak

Re: Prezent dla synka na urodziny

Postprzez rabarbarka » Pn maja 08, 2017 7:36 pm

my naszemu ostatnio kupiliśmy porządną piłkę do nogi i spodnie i koszulkę, teraz mały ma w czym i w co grać :D A energii ma jak to dzieci, wszędzie go pełno. :chory:
rabarbarka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Rozalia76 » Pt cze 02, 2017 11:10 am

Mamalinka ma rację z tą fazą na postacie bajkowe. Mój synek jest fanem Spidermena. Jak szedł do przedszkola, to wszystko musiał mieć z nim. Najdłużej się naszukałam odpowiedniego plecaka. Znalazłam go dopiero w sklepie internetowym tublu. W połowie czerwca mój synek będzie miał urodziny. Szukam jakiegoś fajnego prezent. Dobrze by było, żeby to coś miało motyw Spidermena. Ma ktoś jakieś pomysły?
Rozalia76
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » N cze 04, 2017 10:26 pm

u nas byla Elza i Anna , a teraz jest sa Trolle ale i zaczyna sie normalnosc... ;)
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez Towokeszka » Pn lip 10, 2017 7:27 pm

Mój syn ma 10 lat i na urodziny kupiłam mu konsole Microsoft Xbox One X 1TB (Czarny model pasuję do salonu). Dzieciak zachwycony, a maż jeszcze bardzej.Oczywiście pilnuję, żeby za długo nie grali.
Towokeszka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez anna_ka » Wt lip 18, 2017 8:40 pm

Ja staram z reguły kupuje dziecku edukacyjne zabawki albo książki dla dzieci. Moim zdaniem warto wybierac prezenty, które wpłyną na rozwój dziecka. Znalazłam fajna księgarnię internetową, gdzie poza książkami można kupić też gry i zabawki dla dzieci. Maja bardzo tanią wysyłkę - już od 2,99
anna_ka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe imprezy okolicznościowe