Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Re: Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Postprzez evelina » So lut 07, 2015 7:01 pm

irenkaa napisał(a):A mogłybyście coś doradzić w sprawie prezentu?nie wiem czy elektroniczny zegarek z podświetlaną tarczą to dobry pomysł na prezent dla 7-latka?czy raczej jest zbyt poważny?

Irenkaa nie uwazasz ze troche przesadzasz z tymi zegarkami? Spamujesz forum i bursztynek Cie wywali jak nie przestaniesz. Już w kazdym wątku o zegarkach piszesz! :walek:
evelina
Mamuśka

Pochwały: 19

Postprzez janija » Cz kwi 30, 2015 2:48 pm

My zawsze organizujemy u nas w ogrodzie. Jest wesoło :)
janija
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez torpeda » Wt lip 07, 2015 2:55 pm

Ogród to chyba najlepsze miejsce do organizacji takich przyjęć :)
torpeda
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez darkangel » Pt lip 10, 2015 5:06 pm

ja wam zazdroszcze strasznie, my nie mozemy zorganizowac w ogrodzie bo go w ogole nie mamy. To jedno czego zaluje z mieszkania w bloku. Brak wlasnego podworka, brak ogrodu.. :(
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

imprezy urodzinowe

Postprzez maja1 » Pn paź 19, 2015 8:35 pm

Myślicie , że można zrobić imprezę urodzinową w przedszkolu? Moja córka upiera się, że chce w przedszkolu(chyba niepotrzebnie pytałam) Myslicie ze to ma szanse wypalic?
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Re: imprezy urodzinowe

Postprzez karina88 » Cz paź 29, 2015 11:35 am

a nie lepiej zaprosic dzieci z przedszkola do domu? moje dzieci uwielbiaja swoje przedszkole- wesole siodemki w katowicach,ale nie wiem czy t o dobry pomysl,zeby robic tam imprezy. rozumiesz o co chodzi? nie ma co laczyc az takiej zabawy i luzu, bo mimo wszystko to jest przedszkole. oczywiscie zaezy jaka impreze masz na mysli, bo jakis drobny poczestunek mysle,ze nie jest problemem ;)
karina88
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Piniata dla 5-latka na urodziny

Postprzez Hannna » Śr gru 16, 2015 10:44 am

Może nie jest to taki zły pomysł, to chyba zwyczaj w krajach latynoskich. Pomysł z fikolandem też bardzo dobry, dzieci się wybawią, poskaczą i będą bardzo zadowolone. Ja jeszcze nie organizowałam większych urodzin dla syna. Zawsze zjeżdżała się tylko bliska rodzina, ale może w następnych pomyślę o tym. Ostatnio na urodziny dostał zabawkę toysbox.pl/klocki/klocki-cobi/action-town/lotniskowy-woz-strazacki,art,9638.html
[ img ]
i był bardzo zadowolony.
Hannna
Mamuśka

Pochwały: 6

Postprzez migdalka » Pn lut 08, 2016 11:07 am

ja kiedyś byłam z rodzicami w takiej meksykańskiej restauracji w Krakowie i tam kelner na poczekaniu zrobił taką piniatę dla dzieci żeby miały rozrywkę.
migdalka
Świeżak
Świeżak

Pochwały: 2

Postprzez Sabinka » Pn lut 29, 2016 8:51 pm

W internecie z pewnością znajdziesz jak je zrobić. Moje dziecko na szczęście ma urodzinki w porze letniej i zawsze organizuję mu kinderbal na świeżym powietrzu. Kupuję wszelkiego rodzaju dekoracje i naczynia jednorazowe i nie martwię się o zbitą zastawę :) dzieci mogą szaleć do woli na trampolinie i placu zabaw.
Sabinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nelika » Pn maja 30, 2016 4:22 pm

Piniata fajna rzecz, taki powrót do przeszłości. Ja jeszcze bym dorzuciła jako atrakcje kolorowanie zwierzątek czy innych tematycznych rzeczy. W księgarni matras jest tego bardzo dużo. Ty zakupić z 5 takich ksiązeczek do kolorowania a spokoju z dziećmi masz na 20 minut :)
Nelika
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe imprezy okolicznościowe