Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Re: Piniata dla 5-latka na urodziny

Postprzez darkangel » Cz sty 30, 2014 10:20 pm

Hej Daria :) Szczerze powiem że pierwszy raz słyszę o czymś takim, nawet nie zastanawiałam się że tak można zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecku. Ja przyjęcie na 2 latka zrobiłam w fikolandzie i wyszło super. Tanio, wszyscy mogli wejść a dzieciaki miały mnóstwo radości i zabawy. I wiesz jakoś niue dostrzegłam żeby dzieciaki miały czas myśleć o słodyczach. Tam byl skromny poczęstunek w cenie i jakoś wszystko pozostawało. Bo dla dzieci najważniejsza dobra zabawa.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez zosiamartu » So lut 01, 2014 12:55 am

ja próbowałam robić piniatę na urodziny córki i nie wyszła mi. Mnóstwo pracy przy robieniu piniaty i słaby efekt. Ale moja znajoma poleciła mi świetny sklep z piniatami: bombowepiniaty.pl :piatka:
Zamówiłam, bo mają duży wybór, bezproblemową obsługę i co najważniejsze są niedrogie. W porównaniu do tego ile musiałam się narobić w zeszłym roku robiąc piniatę - to bez porównania. Polecam dla wszystkich zapracowanych mam i dla tych co tak jak ja nie grzeszą talentem :)
A z tymi słodyczami od producenta, to super pomysł. Piniaty wszędzie sprzedają puste - moim zdaniem dobrze, bo człowiek może sobie dużo zaoszczędzić. W marketach są często promocje na świetne czekoladowe cukierki. Ale ja też do piniaty wkładałam jakieś takie małe gadżeciki: gwizdki, małe długopisy, gumki do włosów... To też się dzieciakom bardzo podobało. Pozdrowienia i miłych przygotowań :)

Autor postu otrzymał pochwałę
zosiamartu
Mamuśka

Pochwały: 1

Re: Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Postprzez Karolina_R » Cz kwi 10, 2014 12:59 pm

Jeżeli chodzi o przedszkolaki i starsze to pamiętajmy o jednej ważnej zasadzie. Nie narzucajmy dziecku, które dzieci ma zaprosić.

Autor postu otrzymał pochwałę
Karolina_R
Ciężarówka

Pochwały: 14

Postprzez Karolina_R » Cz kwi 10, 2014 1:31 pm

Jakoś nie jestem przekonana do takiej rozrywki. Lepiej zorganizować coś na świeżym powietrzu, gdzie można zapewnić dzieciom dużo ruchu.
Karolina_R
Ciężarówka

Pochwały: 14

Postprzez darkangel » Pt kwi 11, 2014 5:57 pm

ja bardziej organizuje pod dzieciaki, jestem za tym że to właśnie one powinny mieć super zabawe, a to czy na świeżym powietrzu czy nie to też od pogody zależy. Co do dorosłych powinni symbolicznie dostać po kawałku tortu, ale takie jest moje zdanie tylko.
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez Sielanka » Pn cze 23, 2014 2:45 pm

A ja sobie od razu mysle o takim przyjeciu z kolorkami! Duzooo fajnych ozdób dla maluchów ! to robi robotę jak nic ;-) moze jakies fajne rzeczy typu kotyliony i chorągiewki ?:)) o takie jak tutaj czapecki, balony :) plus te wszystkie sugestie z zabawami itp. :) od innych
Sielanka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez emilka89 » Śr lip 23, 2014 1:40 pm

A co myślicie o zamówieniu usług różnych agencji eventowych. Mają bardzo fajną ofertę, patrzyłam na ofertę np. Roboty i Spółka i powiem Wam, że chyba się zdecyduję. Takie eksperymenty dla dzieci na pewno będą ciekawe i myślę, że będzie im sie podobać! Organizują tez ferie i kolonie także jest nad czym myśleć!
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez darkangel » Śr lip 23, 2014 4:03 pm

Emila zaden rodzic nie wyrazi zgody dla maluszka na event z okazji urodzin. Nie jest to u nas popularne co najwyzej jakis figloraj lub inne tego typu klubiki dla dzieci. Ja osobiscie wiem ze juz po ok dwu godzinach dzieciaki sa wyppmpowane i nawet trzy godz bywa ze za duzo to jest juz.
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez joanna c » Pt gru 05, 2014 12:07 pm

A co myślicie aby w ramach zabawy zoorganizować dekorowanie muffinek np takimi śmiesznymi ozdóbkami :) [ img ] jak uważacie??
joanna c
Świeżak
Świeżak

Pochwały: 37

Postprzez irenkaa » Śr lut 04, 2015 1:32 pm

A mogłybyście coś doradzić w sprawie prezentu?nie wiem czy elektroniczny zegarek z podświetlaną tarczą to dobry pomysł na prezent dla 7-latka?czy raczej jest zbyt poważny?
irenkaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe imprezy okolicznościowe