Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Re: Piniata dla 5-latka na urodziny

Postprzez WiolkaKlaman » Wt maja 31, 2016 9:09 am

Piniata jak dla mnie super pomysł. Przecież można to połączyć w rozrywką na świeżym powietrzu :) A piniatę faktycznie można zrobić samemu, a jej rozwalanie to taka wielka frajda :D
WiolkaKlaman
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 5

impreza co podać

Postprzez Dorianta » So maja 20, 2017 12:13 am

Jakie przekąski dla dzieci 8-9 lat na imprezę urodzinowa? Zdrowe i najlepiej szybkie do zrobienia :D
Dorianta
Mamuśka

Re: impreza co podać

Postprzez adidaska » Wt maja 30, 2017 11:38 pm

jak przekąska to cos zdrowego moze salatka owocowa albo mus lub koktajl.. tylko na jogurcie naturalnym nie na śmetanie bo jogurt jest zdrowszy, najlepszy jest gesty niebieski z polmleka.. nie ma lepszego
adidaska
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: impreza co podać

Postprzez darkangel » Śr maja 31, 2017 4:44 pm

Dorianta napisał(a):Jakie przekąski dla dzieci 8-9 lat na imprezę urodzinowa? Zdrowe i najlepiej szybkie do zrobienia :D

tu masz pare przykladów urodzinowe przekąski
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Re: Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Postprzez TelimenaW » Cz lis 02, 2017 4:15 pm

Ja zleciłam organizację urodzin Akademii Nauki http://www.akademianaukirzeszow.pl/. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, warto sprawdzić ofertę. Za rok z pewnością również udam się do nich ;)
TelimenaW
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez agawa » Śr lut 21, 2018 3:00 pm

Na przyjęciu urodzinowym Twojego malucha nie może zabraknąć kolorowych baloników ;) To niewielki koszt, a zapewnia sporo atrakcji wizualnej. I możesz wybrać spośród wielu kolorów, kształtów, a są nawet balony z postaciami z kreskówek: https://achdzieciaki.pl/balony-232 . Warto zamówić tylko je w sklepach internetowych i napompować samodzielnie w domu. Koszt jednego balona to zaledwie kilka złotych, a za napompowany w sklepie trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt. To moja dobra rada.
agawa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez emilka89 » Pt lut 23, 2018 3:28 pm

Piniata super pomysł, ale nic tak nie ucieszy jak lody w kuleczkach "minimelts". Cena dość wysoka, ale radość dzieci bezcenna i zostały czapeczki, którymi się teraz bawią.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe imprezy okolicznościowe