Jak stworzyć idealny związek?

Re: Jak stworzyć idealny związek?

Postprzez migdalka » Pt sty 22, 2016 1:53 pm

ja myślę że nie ma złotego środka na związek idealny ale jeśli w związku jest szacunek i umiejętność pójścia na kompromis to jesteśmy w domu.
migdalka
Świeżak
Świeżak

Pochwały: 2

Postprzez Eunhere » Pn kwi 18, 2016 1:23 pm

Dokładnie. Jeśli w związku nie będzie prawdomówności, szczerości i miłość zagubi się gdzieś po drodze, nic z tego nie będzie. Już na pierwszej randce para powinna się wykazać chęcią wzajemnego zrozumienia i empatią. Pierwsza randka jest bardzo ważna, to, jak nas ktoś odbierze, jak będziemy postrzegani i od tego będzie tez zależał fakt czy umówimy się na drugą randkę.
Eunhere
Mamuśka

Postprzez torpeda » Pt kwi 22, 2016 12:02 pm

Ideałów nie mal, ale jak dla mnie bardzo ważne w związku jest to, żeby zawsze trzymać się razem, rozmawiać ze sobą i wspierać się w problemach.
torpeda
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez migdalka » Wt kwi 26, 2016 7:20 pm

takiego związku się nigdy nie stworzy, to nie wykonalne.
migdalka
Świeżak
Świeżak

Postprzez plankini » Śr maja 04, 2016 10:34 pm

Czasami związek może zostać zaburzony przez problemy w łóżku. Może to być na przykład stulejka częściowa. W takich wypadkach warto się postarać o to, by problem rozwiązać u specjalisty.
plankini
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Eunhere » Wt maja 17, 2016 11:22 am

Idealny związek to też umiejętność pójścia an kompromis i nieraz rezygnacja ze swoich dążeń.
Eunhere
Mamuśka

Postprzez migdalka » Pn maja 30, 2016 9:44 am

dokładnie, święte słowa.
migdalka
Świeżak
Świeżak

Postprzez Angela » Śr maja 23, 2018 6:35 pm

Ideały raczej nie istnieją. Moim zdaniem w każdym związku trzeba iść na ustępstwa. Najważniejsze, aby umieć poradzić sobie wspólnie ze wszystkimi wyzwaniami. Do tej pory mi się to nie udawało, dlatego zdecydowałam się, za namową przyjaciół założyć konto na portalu MyDwoje https://www.mydwoje.pl/Klub-MyDwoje-i-Partnerow . Jest tu wiele ofert panów, więc może znajdzie się takiego, który będzie do mnie pasował i stworzymy związek prawie idealny.
Angela
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Uleczka » N cze 17, 2018 8:57 am

A jest coś takiego w ogóle jak idealny związek? Mam kolegę, który pisząc z wieloma kobietami na Tinderze myśli, ze z którąś z nich założy nawet rodzinę. Chyba powinien na razie odpuścić, bo nie jest na to jeszcze zbyt dojrzały. Najlepiej jakby poczytał ten poradnik www.jakpodrywacnatinderze.pl i przekonał się, jak należy postępować z kobietami, aby zrobić na nich odpowiednie wrażenie. Być może będzie wtedy gotowy nawet na taką randkę w realu.
Uleczka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do jak to w rodzinie czyli sprawy małe i duże