Za co wy faceci nas kobiety kochacie, czego w nas najbardziej nie znosicie?

Re: Za co nas kochacie, czego w nas nie znosicie?

Postprzez darkangel » So lip 11, 2015 12:13 pm

mój to mnie c hyba nie znosi za to że się czepiam go jak czegoś nie zrobic :/
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez olkak » Pt kwi 22, 2016 10:47 am

facet to dziwne stwoarzenie ktore chyba nawet nie umie pokochac kobiety!wiec nie ma takiego pytania za co nas kochacie?chyba ze faceci babek sie pytaja za co nas kochacie to by byla dluga lista bo babka jak pokocha to na cale zycie nawet jak jest gnojem i glupkiem....taka prawda

Autor postu otrzymał pochwałę
olkak
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 3

Postprzez darkangel » Wt kwi 09, 2019 1:56 pm

olkak napisał(a):facet to dziwne stwoarzenie ktore chyba nawet nie umie pokochac kobiety!wiec nie ma takiego pytania za co nas kochacie?chyba ze faceci babek sie pytaja za co nas kochacie to by byla dluga lista bo babka jak pokocha to na cale zycie nawet jak jest gnojem i glupkiem....taka prawda

Ciekawe podejście do tematu. Myślę że nie można mierzyć wszystkich jedną miarą. A i każdemu powinno dać się szansę, by mógł pokazać się z jak najlepszej strony :biała chorągiewka:

-- N kwi 28, 2019 10:04 am --

A teraz wracając do tematu .. za co wy faceci nas kobiety kochacie, i czego w nas najbardziej nie znosicie?

Może kochacie nas za cierpliwość...
a nie znosicie za czepialstwo..?
ak was troszkę podpuszczam, bo kazdy boi się wypowiedzieć. Jesli nie chcecie pisać za co nas nie znosicie, to może powiedzcie za co nas kochacie. Mniej się wam oberwie kiedy żona niechcący natrafi na wpis na forum. :komunikator:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Poprzednia strona

Powrót do Męskim okiem czyli małe i duże sprawy