Moja historia, czyli co mnie totalnie odmieniło?

Moja historia, czyli co mnie totalnie odmieniło?

Postprzez gerard2409 » Cz maja 24, 2018 9:02 pm

Witam, w zeszłym roku zdałem maturę i niestety nie poszedłem na żadne studia nie będę się rozwodził nad tym czy zrobiłem dobrze cz źle ale prawda jest taka,że kompletnie nie wiedziałem jaki kierunek studiów wybrać.Moi rodzice nie mogli się z tym pogodzić jednak ja musiałem przemyśleć co chciałbym robić w życiu i zdecydowałem, że chciałbym pracować w Korporacji finansowej dlatego poszukiwałem kierunku, który pomógłby mi spełnić moje marzenia i znalazłem taki to administracja skarbowa w Wyższej szkole Bankowej.
Oferta bardzo mi odpowiada i cieszę się,że znalazłem swój pomysł na studia.Do pewnych wyborów czasami musimy dojrzeć tak jak ja do tego jednak ważne jest, aby była to nasza decyzja.Co o tym sądzicie?Pozdrawiam.
gerard2409
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Moja historia, czyli co mnie totalnie odmieniło?

Postprzez darkangel » Wt maja 28, 2019 12:17 am

gerard2409 napisał(a):Witam, w zeszłym roku zdałem maturę i niestety nie poszedłem na żadne studia nie będę się rozwodził nad tym czy zrobiłem dobrze cz źle ale prawda jest taka,że kompletnie nie wiedziałem jaki kierunek studiów wybrać.Moi rodzice nie mogli się z tym pogodzić jednak ja musiałem przemyśleć co chciałbym robić w życiu i zdecydowałem, że chciałbym pracować w Korporacji finansowej dlatego poszukiwałem kierunku, który pomógłby mi spełnić moje marzenia i znalazłem taki to administracja skarbowa w Wyższej szkole Bankowej.
Oferta bardzo mi odpowiada i cieszę się,że znalazłem swój pomysł na studia.Do pewnych wyborów czasami musimy dojrzeć tak jak ja do tego jednak ważne jest, aby była to nasza decyzja.Co o tym sądzicie?Pozdrawiam.

Super historia. Rzeczywiście trzeba dużo dojrzałości by podjąć decyzje które odmienią nasze życie, ale odmienią je tak jakbyśmy tego sami chcieli. Często na decyzje młodych ludzi wpływają rodzice. Później latami są nieszczęśliwi ponieważ zostaly im narzucone pewne role i przyczepione pewne łatki. Gratuluję Ci, masz tu piękną drogę do odnalezienia siebie samego. Wiesz czego chcesz i dążysz do tego, by to spełnić. Podziwiam i trzymam kciuki by te marzenia zostały w pełni zrealizowane. Pozdrawiam! Daj znać jak sobie radzisz :zab:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez evelina » Śr maja 29, 2019 1:48 pm

Mnie odmienił moment w którym spotkałam swojego wówczas przyszłego męża. Tak jak zawsze byłam typem człowieka który lubił imprezy, z dnia na dzień chyba stałam się dojrzałą kobietą. Już wiedziałam że to będzie coś wyjątkowego. :haha:
W sumie to ten facet mnie zmotywował, bym zaczęła myśleć o tym co będzie w przyszłości. I podjąć decyzję podjęcia studiów przeze mnie. To był dobry wybór. ;)
evelina
Moderator
Moderator

Pochwały: 23

Postprzez darkangel » N cze 02, 2019 6:30 pm

evelina napisał(a):Mnie odmienił moment w którym spotkałam swojego wówczas przyszłego męża. Tak jak zawsze byłam typem człowieka który lubił imprezy, z dnia na dzień chyba stałam się dojrzałą kobietą. Już wiedziałam że to będzie coś wyjątkowego. :haha:
W sumie to ten facet mnie zmotywował, bym zaczęła myśleć o tym co będzie w przyszłości. I podjąć decyzję podjęcia studiów przeze mnie. To był dobry wybór. ;)

o fajnie jeśli mąż był źródłem motywacji i wsparcia. To piękne że mozesz na niego liczyć w takich sytuacjach. Że nie próbuje blokować Twojego rozwoju intelektualnego. Naprawdę super! :absolwent:

-- N cze 02, 2019 4:32 pm --

Mnie do tego kierunku studiów zmotywowali rodzice. Chciałam być polonistką, dziennikarką psychologiem. A zostałam germanistką. No i tak to się złożyło, że dzięki temu mam super pracę, dającą mi super możliwości. :och:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez evelina » N cze 02, 2019 11:40 pm

darkangel napisał(a):
evelina napisał(a):Mnie odmienił moment w którym spotkałam swojego wówczas przyszłego męża. Tak jak zawsze byłam typem człowieka który lubił imprezy, z dnia na dzień chyba stałam się dojrzałą kobietą. Już wiedziałam że to będzie coś wyjątkowego. :haha:

o fajnie jeśli mąż był źródłem motywacji i wsparcia. To piękne że mozesz na niego liczyć w takich sytuacjach. Że nie próbuje blokować Twojego rozwoju intelektualnego. Naprawdę super! :absolwent:

-- N cze 02, 2019 4:32 pm --

Mnie do tego kierunku studiów zmotywowali rodzice. Chciałam być polonistką, dziennikarką psychologiem. A zostałam germanistką. No i tak to się złożyło, że dzięki temu mam super pracę, dającą mi super możliwości. :och:

No jakimś tam źródlem motywacji był. Ileś tam jego winy w tym było. :haha:
a ciebie zmotywowali że zmotywowali, czy zmusili?
Czemu nie poszłaś na kierunek jaki chcialaś robić?
evelina
Moderator
Moderator

Pochwały: 23

Postprzez Anica » Śr cze 12, 2019 1:53 pm

Nie mam takiej historii, jednak wasze są świetne.
Anica
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Studia