Odświeżenie mieszkania

Odświeżenie mieszkania

Postprzez hanyska » Wt lis 21, 2017 3:35 pm

Dzień dobry. Niestety nie mam zdolności wyobrażania sobie wyglądu wnętrz. Dlatego też nie zostałem architektem. Chciałbym odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie wiem jakie kolory dobrać. Z kolei korzystanie z usług projektantów wnętrz jest bardzo drogie, a efekty w sumie do końca niewiadome. Co mogę zrobić?
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2

Re: Odświeżenie mieszkania

Postprzez Ekspert_Dekoral » Pn lis 27, 2017 5:55 pm

W dzisiejszych czasach dla odmalowania mieszkania nie musi Pan wynajmować profesjonalistów. Z myślą między innymi o Panu przygotowano aplikację Wizualizer 3.0, dzięki której może Pan dobrać idealne barwy do swojego wnętrza. Jednocześnie od razu będzie Pan mógł sprawdzić czy ten kolor Panu odpowiada, w jaki sposób połączyć kolory, jaki będzie tego efekt. Pracuje się w tej aplikacji na zdjęciach Pana mieszkania, a więc nie jest to oderwane od rzeczywistości, a faktycznie może Pan zobaczyć w jakim odnowionym mieszkaniu będzie Pan przebywał. Pozdrawiam ekspert Dekoral
Ekspert_Dekoral
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ollek42 » Pt lip 06, 2018 11:39 am

Nie wiesz czy fotowoltaika to dobry wybór? Posiadam coś takiego i muszę Wam powiedzieć, że opłaca się zainwestować w to, ponieważ taki moduł zapewnia energię elektryczną.
ollek42
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez konik » Cz lip 19, 2018 9:55 am

ja jeszcze powrócę do tego tematu doboru kolorów. bo ja znalazłam też inną apkę duluxa i nazywa się Visualizer. bardzo fajnie się ją obsługuje jest intuicyjna i kolory całkiem dobrze odwzorowane. ale zawsze potem można sobie jeszcze dokupić testery żeby sprawdzić jak przy różnym oświetleniu się kolory zachowują
konik
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Savana » Cz lip 19, 2018 12:46 pm

Problem z takimi aplikacjami jest taki, że na monitorze kolory mogą wyglądać inaczej niż w rzeczywistości. Mogą one rzeczywiście pomóc w pokazaniu, jak dane zestawienie kolorów mniej więcej wygląda, bo przy małych próbnikach, które dostępne są w sklepie rzeczywiście może być problem wizualizacji pomieszczenia w danym kolorze. Pamiętać jednak należy, że kolor na ścianie może jednak lekko odbiegać od tego, który widzieliśmy na ekranie monitora.
Savana
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ruthBenedict » Cz lis 08, 2018 9:48 am

ollek42 napisał(a):Nie wiesz czy fotowoltaika to dobry wybór? Posiadam coś takiego i muszę Wam powiedzieć, że opłaca się zainwestować w to, ponieważ taki moduł zapewnia energię elektryczną.

Fotowoltaika to zdecydowania opłacalna inwestycja – co prawda jest pewien czas, który musi minąć, zanim się zwróci, ale w perspektywie długoterminowej wychodzimy na zdecydowany plus. Zwłaszcza, że teraz powstaje coraz więcej usprawnień w tej dziedzinie. Zaopatrując się na przykład w tej firmie: https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/pan ... oltaiczne/ istnieje możliwość nabycia od razu systemu OPTI-ENER, który pomaga w zwiększeniu efektywności pozyskiwania energii z fotowoltaiki.
ruthBenedict
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Męskim okiem czyli małe i duże sprawy