Czy stosujecie stosunek przerywany?

Czy stosujecie stosunek przerywany?

Postprzez hulajda » Wt sie 15, 2017 6:11 pm

Mam takie pytanie, od jakiegoś czasu stosuję z partnerem stosunek przerywany i nie wiem czy to taka 100% ochrona przed ciążą, wszystko zależy od niego i spada na jego barki, co jeśli wyciągnie za późno?? :stop2:
hulajda
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Czy stosujecie stosunek przerywany?

Postprzez darkangel » Śr sie 16, 2017 7:56 pm

hulajda napisał(a):Mam takie pytanie, od jakiegoś czasu stosuję z partnerem stosunek przerywany i nie wiem czy to taka 100% ochrona przed ciążą, wszystko zależy od niego i spada na jego barki, co jeśli wyciągnie za późno?? :stop2:

Ta metoda nie uchroni Cię niestety na 100% Jeśli chcesz się uchronić przed ciążą to taki sposób antykoncepcji jest wątpliwy i z pewnościa nie da Ci poczucia bezpieczenstwa na 100% :) znam z autopsji przyklad, gdzie dziecko pochodzi ze stosunku przerywanego.. cóż po prostu ryzyko.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Urszula3737 » Pn maja 14, 2018 1:45 pm

Mówisz serio? Przecież stosunek przerywany to nie forma antykoncepcji :-/
Urszula3737
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Benia782 » Cz lip 05, 2018 11:56 am

Nie wyobrażam sobie stosunku przerywanego jako antykoncepcji..Po prostu nerwy by mnie zeżarły. Ja stosuję doustną antykoncepcję z niską zawartością hormonu,belarę,po której dobrze się czuję i mam pewność ze jestem zabezpieczona w 100%. Po prostu chcę mieć przyjemność z sexu a przy stosunku przerywanym to by dla mnie była katorga.
Benia782
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do ABC antykoncepcji