Antykoncepcja hormonalna

Re: Antykoncepcja hormonalna

Postprzez paputek » Pn lis 20, 2017 6:19 pm

jesli tyjesz to znaczy,że masz źle dobrane takie tabletki... Mi ginekolog przepisała vines (po uprzednich badaniach i powiem Ci,że ni eprzytyłam ani gram a no i dodatkowo dobrze się czuję, zmień pigułki...
paputek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » N lut 25, 2018 8:00 pm

A co myślicie o żelu plemnikobójczym jako metodzie antykoncepcyjnej ? Czytałam artykuł o zaletach i wadach ich stosowania. . Sama nie stosowałam takiej metody i nie jestem przekonana do jej skuteczności. A jakie jest wasze zdanie ?
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez Agnesmarczuk » Pn cze 04, 2018 12:53 pm

Ostatnio czytałam na ten temat ciekawy artykuł na womenshealth. Wszystko zalezy od tego co Twoj organizm przyjmie. Nie ma sensu stosowac czegos co spowoduje złe samopoczucie lub inne negatywne skutki jak np. tycie, bóle głowy itp.
Agnesmarczuk
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Benia782 » Cz lip 05, 2018 11:51 am

Antykoncepcja przede wszystkim powinna być indywidualnie dostosowana pod kobietę. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest aby dobrał ją ginekolog. Każda kobieta jest inna i taka też jest antykoncepcja. Warto poczytać na ten temat, zanim cokolwiek się postanowi, a w razie wątpliwości dopytać lekarza.
Benia782
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ruthBenedict » Pn lis 26, 2018 3:29 pm

A jak się w sumie ma kwestia dotycząca tabletek antykoncepcyjnych oraz ich działania na PMS? Często spotykam się ostatnio ze stwierdzeniami, że ich stosowanie ma właśnie w znaczący stopień uśmierzać ten problem. Jakiś czas temu zaczęłam śledzić kampanię #NieTracęDni i zainteresował mnie po prostu temat radzenia sobie z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, bo wychodzi na to, że to nie jest jednak coś, na co jesteśmy skazane, jak w jakiejś chorej wersji predestynacji – są na to sposoby, jak się okazuje. Czytałam sporo na ten temat. Wam też gorąco polecam. Jest tam sporo informacji na temat PMS, ale też mitów, które ten problem otaczają oraz – przede wszystkim! – sposoby zaradcze. Na przykład joga hormonalna, leki oparte na owocach mniszka niepokalanka, odpowiednio dobrana dieta itd. Zastanawiałam się, jakie miejsce mogą mieć tabletki w tym obrazie.
ruthBenedict
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez dzieciolka » Pn lut 18, 2019 1:30 pm

A wiecie może czy środki antykoncepcyjne można zakupić w aptekach internetowych? Niedługo będę robiła większe zamówienie z apteki,którą ostatnio odkryłam. Nie wiem jednak jak to jest ze środkami antykoncepcyjnymi. Jak sądzicie?
dzieciolka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do ABC antykoncepcji