Nauka angielskiego Szkoła czy samodzielnie

Nauka angielskiego Szkoła czy samodzielnie

Postprzez astka » Wt wrz 26, 2017 1:03 pm

Chciałabym trochę podszkolić swój angielski. Polecacie ogólnie zapiac się do szkoły angielskiego. Czy uczyć się jezyka samodzienie?
astka
Świeżak
Świeżak

Re: Nauka angielskiego Szkoła czy samodzielnie

Postprzez micraka » Wt wrz 26, 2017 2:29 pm

Próbowałam uczyc sie angielskiego w domu i jest trudno Głownie problem jest z motywacją. NIe wiem jak Wy ale sama ciągle szukałam sobie usprawiedliwień dla tego aby sie danego dnia angielskiego nie uczyć mruga
Korepetycje potrafią byc faktycznie dość drogie.Jednak wiele szkól daje możliwość wzięcia udziału w o wiele tańszych już kursach angielskiego przez skype. Na przykład speak up.
micraka
Mamuśka

Postprzez morusek4539  » So paź 07, 2017 1:45 pm

Może warto popytać znajomych? Moim zdaniem to zawsze jest dość dobre rozwiązanie :)
morusek4539 
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kamila99 » Pn kwi 16, 2018 5:01 pm

Zdecydowanie szkoła. Osobiście uważam, że kontakt z innymi kursantami jest bardzo motywyjący, w szczególności można przećwiczyć konwersacje. Ze swojej strony polecam wam https://speak-up.pl/ ze względu na ich ogromne doświadczenie oraz wielu zadowolonych kursantów. Mają świetne metody nauczania, a same koszta związane z kursami nie są wygórowane.
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Gabrysia_29 » Pn kwi 23, 2018 9:10 am

Zależy na jakim poziomie jesteś. Ja dla odświeżenia ćwiczyłam w domu, kupiłam sobie wcześniej jakiś program i szybko sobie przypomniałam gramatykę i słownictwo, ale jeszcze dużo przede mną. Jeśli chcesz dużo mówić, na to położyć nacisk, to nie wiem czy nie lepsze będą lekcje prywatne.
Gabrysia_29
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zmienny » Pt kwi 27, 2018 12:49 pm

Jak uczyć się języków to tylko w szkole językowej, gdyż działa to mobilizująco. Przynajmniej ja tak mam.
zmienny
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez drobina » Pn cze 04, 2018 2:11 pm

Zdecydowanie szkoła. A indywidualnie można brać korepetycje. Ja mam zamiar je załatwić córce z języka angielskiego. Warszawa Centrum, a zadanie wcale nie jest łatwe. Ale tym razem to córka mnie zaskoczyła, bo znalazła taką ofertę https://edun.pl/ Wydaje mi się ciekawa. Nauka w małej grupie rówieśników, może być bardzo korzystna. Myśle że i was może zainteresować. A ja muszę sie dowiedzieć szczegółów. Mam nadzieję że cenowo wyjdzie mi taniej niz prywatne lekcje.
drobina
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nina » Śr cze 13, 2018 12:10 pm

Samodzielna nauka jakiegokolwiek języka obcego jest bardzo trudna i ryzykowna. Możesz coś źle zrozumieć, nie ogarnąć jakiejś konstrukcji gramatycznej i robić błędy. Poza tym, to znacznie dłużej trwa, lepiej iść na kurs.
Nina
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez Julek » Wt cze 26, 2018 10:12 am

Miałam ten sam dylemat odnośnie swojego dziecka. Mąż nalegał, aby mała uczyła się w domu, ewentualnie przy pomocy jakiegoś korepetytora, ale ja postawiłam na swoim i zapisałam ją na język angielski dla dzieci w Berlitz (o tu: https://www.berlitz.pl/nauka-jezyka-dla-dzieci-4-7-lat). Ostatecznie wyszło na to, że jednak dobrze zrobiłam, bo córce bardzo się spodobało, jest w grupie ze swoimi rówieśnikami i czuje się tam swobodnie. Co najważniejsze, poziom prowadzonych zajęć jest naprawdę wysoki, więc polecam wszystkim, którzy się zastanawiają
:studiuje:
Julek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez myszka0 » Wt paź 16, 2018 8:27 pm

Ja ze swojej strony muszę powiedzieć, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat jest bardzo ważna. Dziecko wtedy chłonie wszystko! :) Ja zapisałam moją Alę do szkoły językowej już w tamtym roku, a skończyła wtedy dopiero 4 latka. Trzeba tylko znaleźć dobrą szkołę. Dodatkowo książeczki do nauki języka tez pomagają w utrwalaniu języka. Moja Ala chętnie ją nawet zabiera na zajęcia. A kupiłam na stronie English Kids Club https://englishkidsclub.pl/ . Jak najbardziej dla dzieci polecam.
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Następna strona

Powrót do Na każdy temat