Dekoracje w pokoju dziecka

Wszystko na temat rozwoju dziecka, czyli jakie wybierać zabawy, zabawki, bajki, książeczki by nieustannie wspierać jego rozwój?

Dekoracje w pokoju dziecka

Postprzez agata » Cz lip 12, 2018 10:45 am

Witajcie. Chciałabym podzielić się z Wami moim ostatnim doświadczeniem. Szukając pomysłu na aranżację pokoju mojej czteroletniej córeczki, trafiłam na stronę http://www.bimago.pl. Znalazłam tam ciekawe propozycje dla najmłodszych - kolorowe obrazy i naklejki, przedstawiające sympatyczne zwierzątka i postaci z bajek. Zamówiłam obraz i kilka naklejek. Moja córeczka sama stworzyła kompozycję z wybranych przez siebie naklejek. Mam wrażenie, że sprawiło jej to wiele radości. Nieco smutny pokoik zmienił się nie do poznania. Dekoracje ścienne pozwoliły nam na wprowadzenie do wnętrza nowych kolorów i motywów. W pokoiku panuje przyjemna atmosfera, która stymuluje wyobraźnię dziecka. Ostatnio moja córeczka nawet wymyśliła krótką bajkę, inspirując się jednym z obrazów. To był zdecydowanie dobry pomysł. Polecam.
agata
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Rozwój dziecka