Obóz językowy dla dziecka

Wszystko na temat rozwoju dziecka, czyli jakie wybierać zabawy, zabawki, bajki, książeczki by nieustannie wspierać jego rozwój?

Re: Obóz językowy dla dziecka

Postprzez Wenia » Cz mar 16, 2017 3:33 pm

Ja w zeszłe wakacje pierwszy raz wysłałam córkę na obóz językowy do Anglii.. nie powiem bałam się jak cholera! wróciła naprawdę zachwycona i pełna super opowieści.. Wybrałam obóz z BUTa, ponieważ wiele osób mi go zachwalało.. w tym roku córka chce również pojechać.. Jeżeli chodzi o to po czym poznałam, że jest gotowa? Cóż.. po prostu zapytałam 
Wenia
Mamuśka

Postprzez Rozalia76 » Wt cze 06, 2017 9:30 am

Nie ukrywam bo ja też się bałam puścić córkę na obóz. W Polsce jeszcze inaczej ale za granicę to strach był większy. Po rozmowie z mężem zdecydowaliśmy się puścić córkę. Była na kursie językowym z kochamwakacje.pl oferta była atrakcyjna więc się nie zastanawialiśmy. W tym roku też jedzie na obóz językowy tylko nie angielski jak w tamtym roku tylko hiszpański. Była zadowolona z zeszłorocznej wycieczki i sporo się nauczyła więc już nie zmienialiśmy biura i jedzie z tym samym.
Rozalia76
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamkaja » Pn sie 07, 2017 8:23 am

Chyba każdy rodzic przeżywa rozterki wysyłając dziecko pierwszy raz zagranicę. Oddychamy spokojnie gdy wracają do domu. A że zbliża się koniec wakacji to czas pomyśleć o podręcznikach nie tylko do nauki języków. Zobaczcie na taniaksiazka. Są tu podręczniki do wszystkich typów szkół. Ceny bardzo korzystne, wysokie rabaty. A nawet jest możliwość kupna podręczników na raty.
mamkaja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez micraka » Wt lis 14, 2017 10:39 am

Dobra opcja. Szczególnie jeśli w grę wchodzi wyjazd za granicę:

dziecko nauczy się samodzielności
o wiele lepiej pozna język ponieważ będzie musiało sie porozumiewać w obcym języku za granicą i bedzie mogło nawiżać kontakty z osobami mówiącymi w danym języku
zwiedzi ciekawe miejsca :) Proponowałabym skontaktowac się ze szkołą speak up - z tego co wiem to organizowali takie wyjazdy.
micraka
Mamuśka

Postprzez Eunhere » Śr sty 17, 2018 9:10 am

Tylko to raczej opcja dla starszych już dzieci.
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez Alicja » Wt maja 15, 2018 2:24 pm

Taki obóz to bardzo dobry pomysł. Nie ma lepszego sposobu na naukę dla dzieci jak właśnie zabawa i pozytywne skojarzenia. :impreza:
Alicja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Basiek » Wt maja 29, 2018 8:23 am

Zastanawiam się na wysłanie swojego malucha na obóz językowy i znalazłam naprawdę ciekawą ofertę, gdzie łączą zajęcia sportowe z nauką języka. Myślę, że to świetna sprawa, szczególnie jeśli dziecko ma zapał do aktywności sportowych - będzie to dla niego urozmaicenie, no a nauka przez zabawę to chyba najlepszy sposób :) Co sądzicie o takim wyjeździe? https://www.berlitz.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci A może ktoś z was ma już doświadczenie bo wysyłał swoje dziecko? Czekam na opinie :zwyciestwo:
Basiek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Ania55 » Śr cze 20, 2018 2:09 pm

Świetny pomysł, dziecko uczy się samodzielności i języków. Dwóch najważniejszych rzeczy jakie trzeba mu wpajać od małego.
Ania55
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Rozwój dziecka