Strona 1 z 1

Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

PostNapisane: Wt lip 17, 2012 2:07 pm
przez sawi
Kredyt rewolwingowy - jest to typ kredytu obrotowego w rachunku kredytowym - odnawialny. Podczas trwania umowy kredytowej każde spłacenie całości lub części wziętego wcześniej kredytu niesie za sobą odnowienie wolnego limitu kredytu o spłaconą kwotę, umożliwiając kredytobiorcy wielokrotne wykorzystania limitu, ale tylko do czasu całkowitego wygaśnięcia zawartej umowy. Kredyty rewolwingowe są zaciągane na ogół na krótki okres - jeden rok.
Zapraszam do dzielenia się opiniami i sugestiami

Re: Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

PostNapisane: Wt lip 17, 2012 5:36 pm
przez darkangel
Ja tylko raz w życiu miałam taki kredyt będąc jeszcze studentem. Bardzo ciężko mi było go spłacić, bo co spłacilam to zaciagnełam znowu. W końcu miałam problem ze spłatą bo za dużo zaciągnęłam tego kredytu i musiałam na raty go spłacać. Uff.. więcej zadnych tego typu kredytów. Bo to niekończace sie zapożyczanie...

Re: Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

PostNapisane: So kwi 07, 2018 4:47 pm
przez Henry231
W ogóle nie polecałbym nikomu zapożyczać się na spłatę kredytu. :kot: :glowa:

Re: Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

PostNapisane: N maja 13, 2018 9:32 am
przez Arlena
czasami nie ma innych możliwości i po prostu trzeba. Ja teraz wziełam w nest bank kredyt odnawialny właśnie i jak narazie jestem zadowolona. Jest mi często niezbędna dodatkowa gotówka wiec jak najbardziej jest to opcja dla mnie. 0zł opłaty, RRSO 14,10%. Ja uważam ze wszytsko jest dla ludzi tylko tzreba umiejetnie z tego korzystac i mierzyc sily na zamiary.

Re: Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

PostNapisane: Śr cze 06, 2018 5:36 pm
przez monisia
Dobrym rozwiązaniem jest limit kredytowy dla firm w banku raiffeisen. Można z niego finansować bieżące potrzeby firmy i jest ważny przez rok z możliwością odnowienia.

Re: Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

PostNapisane: Wt cze 19, 2018 11:12 am
przez ninajot
Ja nie korzystałam z takiego kredytu. Zdecydowała się na kredyt gotówkowy w kredyt123. Oferują nawet do 120 tyś, oprocentowanie już od 5 % a to wszystko w kredycie online. Można także pytać się doradcy o najlepszy kredyt.