Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

Postprzez sawi » Wt lip 17, 2012 2:07 pm

Kredyt rewolwingowy - jest to typ kredytu obrotowego w rachunku kredytowym - odnawialny. Podczas trwania umowy kredytowej każde spłacenie całości lub części wziętego wcześniej kredytu niesie za sobą odnowienie wolnego limitu kredytu o spłaconą kwotę, umożliwiając kredytobiorcy wielokrotne wykorzystania limitu, ale tylko do czasu całkowitego wygaśnięcia zawartej umowy. Kredyty rewolwingowe są zaciągane na ogół na krótki okres - jeden rok.
Zapraszam do dzielenia się opiniami i sugestiami
sawi
Moderator
Moderator

Zdjęcia: 0
Pochwały: 52

Re: Kredyt odnawialny zwany rewolwingowy

Postprzez darkangel » Wt lip 17, 2012 5:36 pm

Ja tylko raz w życiu miałam taki kredyt będąc jeszcze studentem. Bardzo ciężko mi było go spłacić, bo co spłacilam to zaciagnełam znowu. W końcu miałam problem ze spłatą bo za dużo zaciągnęłam tego kredytu i musiałam na raty go spłacać. Uff.. więcej zadnych tego typu kredytów. Bo to niekończace sie zapożyczanie...
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Henry231 » So kwi 07, 2018 4:47 pm

W ogóle nie polecałbym nikomu zapożyczać się na spłatę kredytu. :kot: :glowa:
Henry231
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Arlena » N maja 13, 2018 9:32 am

czasami nie ma innych możliwości i po prostu trzeba. Ja teraz wziełam w nest bank kredyt odnawialny właśnie i jak narazie jestem zadowolona. Jest mi często niezbędna dodatkowa gotówka wiec jak najbardziej jest to opcja dla mnie. 0zł opłaty, RRSO 14,10%. Ja uważam ze wszytsko jest dla ludzi tylko tzreba umiejetnie z tego korzystac i mierzyc sily na zamiary. Dla zainteresowanych tą opcją https://www.nestbank.pl/indywidualny/kredyty/nest-kredyt-odnawialny-w-koncie.html.
Arlena
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez monisia » Śr cze 06, 2018 5:36 pm

Dobrym rozwiązaniem jest limit kredytowy dla firm w banku raiffeisen. Można z niego finansować bieżące potrzeby firmy i jest ważny przez rok z możliwością odnowienia.
monisia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » Wt cze 19, 2018 11:12 am

Ja nie korzystałam z takiego kredytu. Zdecydowała się na kredyt gotówkowy w https://kredyt123.pl/. Oferują nawet do 120 tyś, oprocentowanie już od 5 % a to wszystko w kredycie online. Można także pytać się doradcy o najlepszy kredyt.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Powrót do Kredyty