Kredyt konsumpcyjny

Kredyt konsumpcyjny

Postprzez sawi » Wt lip 17, 2012 2:04 pm

Kredyt konsumpcyjny –to kredyt bankowy udzielany na określone potrzeby osób, a jego spłata jest indywidualnie ustalana z bankiem. Zabezpieczenia kredytu stanowią najczęściej dochody kredytobiorcy lub poręczenia innych osób, a wysokość kredytu zależy od możliwości spłaty przez osobę zaciągającą kredyt.
Zapraszam do dzielenia się informacjami odnośnie udzielania kredytu
sawi
Moderator
Moderator

Zdjęcia: 0
Pochwały: 52

Re: Kredyt konsumpcyjny

Postprzez darkangel » Wt lip 17, 2012 5:39 pm

A czy rozwój firmy można nazwać celem takiego kredytu konsumpcyjnego? Pytam bo się zastanawiam nad tym...
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez olsa99 » Pt lip 21, 2017 8:10 am

No wlasnie sama tez nie wiem, ale wydaje mi się, że kredyt na firme to coś innego. Sama taki brałam, ale nie zastanawiałam się nad taką specyfikacją.
olsa99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez monisia » Wt gru 26, 2017 4:40 pm

Kredyt konsumpcyjny jest udzielany klientom indywidualny. Firmy zazwyczaj biorą kredyt obrotowy przeznaczony na finansowanie działa;ności. Raiffeisen można firma może dostac kredyt obrotowy bez zabezpieczeń z gwarancją BGK
monisia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez merch354 » Cz mar 15, 2018 4:14 pm

Firma POZYCZKA jest co prawda nowością na rynku pożyczek pozabankowych, ale już zdążyła zdobyć uznanie wśród klientów. Przede wszystkim dlatego, że udziela pożyczek ratalnych i to na całkiem spore kwoty. Aby otrzymać pożyczkę nie trzeba spełniać wielu formalności - wystarczą dane z dowodu osobistego podane w prostym wniosku. Nie musisz wysyłać żadnych zaświadczeń o zarobkach.
merch354
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez lauraT » Pt cze 01, 2018 11:41 am

Mimo wszystko najpewniejsze pożyczki mają banki. W Raiffeisen Polbank można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać na luzie przez 2 lata. Rrso to tylko 2,88% Biorąc na przykład 4 tys trzeba oddać 4120
lauraT
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » Wt cze 19, 2018 11:09 am

W kredyt123 opinie dzięki indywidualnemu podejściu do klienta zyskujecie dogodne warunki. Oferują wysokie kwoty kredytowania, wymagają mało formalności. Posiadają wielu zadowolonych klientów , o czym możesz przekonać się sami.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Powrót do Kredyty