Kokon niemowlęcy

Dzieci w wieku 0-1 mies. oraz do 1rż. <3

Kokon niemowlęcy

Postprzez karolina45 » Pt sty 20, 2017 10:59 pm

Jaki kokon dla dziecka najlepszy będzie? Widziałam wiele ciekawych takich kokonów na tinystar. Mają bardzo ciekawe propozycje godne uwagi. Taki kokon czytałam, że przydaje się do wielu ciekawych zadań. Do wózka, do auta, na kanapę, dla bezpieczeństwa dla Dziecka.
karolina45
Mamuśka

Re: Kokon niemowlęcy

Postprzez darkangel » Cz mar 16, 2017 11:47 pm

o matko, za moich czasow czegos takiego nie było :gwiazdy2:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez SzwalniaSnow » N wrz 03, 2017 8:22 pm

Polecamy kokony naszej firmy SzwalniaSnow . Posiadamy duży wybór polskiej atestowanej bawełny bezpiecznej dla Twojego malucha oraz mięciutkiego pluszu MINKY. W swojej ofercie posiadamy również śpiworki, rożki oraz wiele innych artykułów dla najmłodszych. Zapraszamy na stronę https://szwalniasnow.pl/kategoria-produ ... ki-beciki/ :zaglada: . Nasze produkty szyte są z miłością do dzieci.
SzwalniaSnow
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Oliwkaaa » So gru 02, 2017 9:13 pm

Ja mam kokon ze Sleepee. Świetnie wykonany, materiał najwyższej jakości, nie mechaci przy praniu. Bardzo bezpieczny i przytulny z pięknym designem. Moja córcia uwielbia w nim spać!
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Tuliś » Wt kwi 03, 2018 11:50 am

Jak ja rodziłam moje córki nie było jeszcze takich kokonów , a szkoda . Bo jak na to patrze to super sprawa i wiem , że wtedy by się nam bardzo przydała :D
Tuliś
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Od noworodka do niemowlęcia