Pielęgnacja skóry

Dzieci w wieku 0-1 mies. oraz do 1rż. <3

Re: Pielęgnacja skóry

Postprzez sylka28 » Pn lip 06, 2015 8:06 am

Na przemianę materii z kolei doskonały wpływ mają m.in. owoce czarnego bzu, skrzyp, ziele dziurawca, krwawnika czy poziomki. A dobroczynny wpływ na wątrobę ma ziele dziurawca, dzikiej róży, jałowca czy glistnika. Wiadomo, że stan naszej psychiki ma duży wpływ na stan naszego organizmu. Tutaj również mogą pomóc nam zioła. Dla skołatanych nerwów poleca się m.in. melisę, ziele macierzanki, kwiat lawendy, szyszki chmielu, dziurawiec ktory mozna yzywac rowniez na poprawe jakosci skory

Autor postu otrzymał pochwałę
sylka28
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 3

Postprzez Jusia83 » Śr lis 16, 2016 6:43 pm

Ja bede polecac eloderm z apteki. Dla dzieciaczkow , nawet tych malutkich sa super. Nie zawierają chemii, sa bezzapachowe, bez parabenow. U nas sie bardzo sprawdzily, w kapieli i po kapieli. Nie mamy krostek, uczulen, podraznien.
Jusia83
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Eunhere » Cz mar 16, 2017 1:45 pm

Eloderm, Baby dream, Mustela to fajne kosmetyki, zwłaszcza ta ostatnia firma, ale dość drogie.
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez darkangel » Cz mar 16, 2017 11:41 pm

Eunhere napisał(a):Eloderm, Baby dream, Mustela to fajne kosmetyki, zwłaszcza ta ostatnia firma, ale dość drogie.

ja uwielbialam Johnsons baby ale bambino tez calkiem dobre. kazda mama pewnie co innego uzywala i co innego moglaby sobie chwalic :zab:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Legumina » Śr cze 21, 2017 1:00 pm

U nas też świetnie sprawdza się Eloderm pół nakrętki emulsji do wanny pełnej wody i po taki moczeniu skóra jest gładka i super nawilżona i nie trzeba już niczym innym smarować czego nie lubiłam ani ja ani moja córcia ;)
Legumina
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez maja1 » Cz lut 08, 2018 2:24 pm

Co do skóry uważajcie na ubranka, które kupujecie maluszkom. Ja miałam wyprawkę przygotowaną wcześniej, dużo prezentów od babć i koleżanek. Później okazało się że Karolek ma bardzo delikatną skórę i takie ubrania z sieciówek tak zaczerwieniają mu skórę że nie może ich nosić ;(( serio patrzcie na składy! Ja zaczęłam szukać jakiś alternatyw i trafiłam w sieci na sporo fajnych marek, które robią ubrania z dobrej jakości bawełny i nic się później nie działo
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Od noworodka do niemowlęcia