Prezent dla maluszka

Dzieci w wieku 0-1 mies. oraz do 1rż. <3

Re: Prezent dla maluszka

Postprzez Eunhere » Pt mar 03, 2017 10:52 am

Najlepszym prezentem dla maluszka będzie maskotka, dzieciaczki uwielbiają pieski, kotki i tym podobne "przytulaki". Ostatnio świetnego pieska widziałam tutaj :
[ img ]
Co o nim myślicie?
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez maja1 » Pt mar 10, 2017 1:11 pm

jak już mówisz o pluszaku czy misiu to może lepiej coś takiego jak fotomaskotki przynajmniej jest to spersonalizowany prezent i na pewno taki miś już nie pójdzie w oddanie w inne ręce, ponieważ wiadomo do kogo należy.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez adarigga » Pt mar 10, 2017 2:24 pm

Chyba lepiej połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić zabawkę edukacyjną. Maluch będzie miał uciechę a przy okazji będzie się uczył.
adarigga
Mamuśka

Postprzez darkangel » Pt mar 10, 2017 10:32 pm

Jak siegne pamięcią, to najwiecej grzechotek i gryzakow dostalismy, do tego ciuszki. Dostalismy tez bujaczek, taki z kolysankami i palaczkiem na zabawki. Ale gryzaki i grzechotki to byla podstawa. Noi babcia czasem jakąś czapeczke przyniosla jak przyszla do malej albo bluzeczke, ale zwykle to były grzechotki przy każdej wizycie. :dzidzia_z_grzechotka:

-- Pt mar 10, 2017 8:35 pm --

adarigga napisał(a):Chyba lepiej połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić zabawkę edukacyjną. Maluch będzie miał uciechę a przy okazji będzie się uczył.

Zabawki edukacyjne typu jakies piankinka z dzwiekami zwierzatek to juz jak dziecko troszke wieksze jest. Nasza miała fajny projektor zolwia ze swiatelkami i z melodiami do usypiania ale strasznie sie bała tego żółwia . :dziecko_w_lozeczku2:
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez Eunhere » Cz mar 16, 2017 1:46 pm

Czasy się zmieniły, teraz dzieciakom najłatwiej dać pluszaka, rodzice tez tego oczekują. A jak dziecko jest małe to to najbardziej bezpieczna zabawka.
Eunhere
Mamuśka

Postprzez darkangel » Cz mar 16, 2017 11:39 pm

Eunhere napisał(a):Czasy się zmieniły, teraz dzieciakom najłatwiej dać pluszaka, rodzice tez tego oczekują. A jak dziecko jest małe to to najbardziej bezpieczna zabawka.

zebys wiedziala, najprostsze rozwiazanie to pluszak i to w kazdym przypadku. TYle ze potem dziecko rosnie a pluszaki zalegaja i kurzą się na półkach.
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez rabarbarka » So maja 20, 2017 6:37 pm

może ubranko, moim zdaniem to zawsze dobry pomysł.
rabarbarka
Mamuśka

Postprzez karina88 » So cze 03, 2017 8:37 pm

Ja ostatnio kupiłam kuzynce taki mega zestawik : wyprawkę dla noworodka <3
Strasznie sie cieszyla.
karina88
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Oliwkaaa » So gru 02, 2017 9:17 pm

Ja jako prezent dla dzidziusia dostałam m.in bardzo przytulny i pięknie wykonany kocyk bambusowy mojej ulubionej firmy Sleepee. Prezent bardzo przydatny a kocyk będzie nam służył przez długi czas-mała wprost go uwielbia i nie ruszamy się bez niego.
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez maja1 » Cz lut 08, 2018 2:21 pm

Zawsze jakieś ciuszki się przydadzą i na pewno mama będzie zadowolona. Ja zawsze w takich sytuacjach gdy muszę kupić prezent zaglądam na psoty i zawsze coś znajdę, niezależnie czy dla chłopca czy dla dziewczynki. Rzeczy są super jakości i koleżanki bardzo się cieszą gdy je dostają
maja1
Ciężarówka

Poprzednia strona

Powrót do Od noworodka do niemowlęcia