Publikowanie zdjęc dziecka w mediach społecznościowych

Znasz temat który większość twoich znajomych uważa za temat "tabu" chcesz go przedyskutować? To jest właściwe miejsce na poruszenie tego tematu :dyskusja:

Publikowanie zdjęc dziecka w mediach społecznościowych

Postprzez Rusałka30 » Śr paź 11, 2017 12:47 am

Kochane, co myślicie na temat wstawiania zdjęć swoich pociech na fejsbuka i inne media społecznościowe? Ja mam mieszane uczucia do tego i nie wrzucam zdjęć swojego dziecka, ale jak oglądam fejsa to zwracam uwagę, że 99% moich koleżanek bombarduje swoje tablice zdjęciami dzieciaków. Nie widzę w tym oczywiście nic zlego, ale czy wstawianie zdjęć dziecka np podczas zmiany pieluchy lub w kapieli to nie przesada waszym zdaniem?
Rusałka30
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 3

Re: Publikowanie zdjęc dziecka w mediach społecznościowych

Postprzez darkangel » Cz paź 26, 2017 7:43 pm

Rusałka30 napisał(a):Kochane, co myślicie na temat wstawiania zdjęć swoich pociech na fejsbuka i inne media społecznościowe? Ja mam mieszane uczucia do tego i nie wrzucam zdjęć swojego dziecka, ale jak oglądam fejsa to zwracam uwagę, że 99% moich koleżanek bombarduje swoje tablice zdjęciami dzieciaków. Nie widzę w tym oczywiście nic zlego, ale czy wstawianie zdjęć dziecka np podczas zmiany pieluchy lub w kapieli to nie przesada waszym zdaniem?

o tak, to jest gruba przesada. I ktoś powinien zrobić z tym coś. Do internetu ma teraz dostęp każdy i nigdy nie wiadomo do kogo te zdjęcia dotrą :/
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez torpeda » Pn paź 30, 2017 2:51 pm

Ja też sobie tego nie wyobrażam. Jedno czy dwa zdjęcia ok, ale znam osoby, które robią całe galerie zdjęć dzieci i wrzucają je przy różnych okazjach. To kuszenie do złego.
torpeda
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez olaaaaazet » Wt paź 31, 2017 10:48 am

Też wrzucam i nie widzę w tym nic dziwnego, ale mam koleżanki które tego nie robią. To takie normalne że chwalę się czymś z czego jestem dumna tak mi się wydaje.
olaaaaazet
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Eunhere » Pn sty 22, 2018 3:11 pm

Ja tego nie oceniam, ale sama nie publikuję, bo nie widzę w tym sensu.
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez lesjaa89 » Cz maja 17, 2018 9:44 am

Dla mnie to głupota. Można wysłąć komu się chce albo ustawic, kto będzie widział zdjęcie. A już publikowanie zdjęc z pierwszego kąpania to ostra przeginka.
lesjaa89
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Kontrowersyjne tematy